0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Napoli
۳
۱
Torino FC
Finished
۱۶:۳۰
Internazionale Milano
۱
۲
AS Roma
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain La Liga
Sevilla FC
۰
۱
Atletico Madrid
inprogress
۲۰:۰۰
Getafe
۲
۳
Real Valladolid
Finished
۱۷:۴۵
Cadiz
۰
۰
Villarreal CF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga
1. FC Koln
۳
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
1. FC Union Berlin
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۲
۱
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۷:۰۰
SV Werder Bremen
۴
۰
Borussia Monchengladbach
inprogress
۲۰:۰۰
VfL Wolfsburg
۳
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
RB Leipzig
۴
۰
VfL Bochum
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۳
۰
PSV Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
FC Groningen
۱
۲
AZ Alkmaar
inprogress
۲۰:۱۵
AFC Ajax
-
-
Go Ahead Eagles
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Premier League
Arsenal
۳
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۱۵:۰۰
West Ham United
۱
۰
Wolverhampton Wanderers
inprogress
۲۰:۰۰
Bournemouth AFC
۰
۰
Brentford
Finished
۱۷:۳۰
Southampton FC
۱
۲
Everton
Finished
۱۷:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۲
Chelsea
Finished
۱۷:۳۰
Fulham
۱
۴
Newcastle United FC
Finished
۱۷:۳۰
Liverpool
۳
۳
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Cerro Largo FC
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Plaza Colonia
۱
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۱۹:۰۰
  Japan J League
Cerezo Osaka
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Kashima Antlers
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Consadole Sapporo
۴
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۰:۳۰
Gamba Osaka
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Sagan Tosu
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۴
Yokohama F Marinos
Finished
۱۰:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۹:۳۰
  United States MLS
Toronto FC
۰
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
New England Revolution
۰
۰
Atlanta United
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Serie B
CS Alagoano
۱
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۱
Vila Nova GO
Finished
۰۱:۳۰
Chapecoense SC
۳
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Brusque
۰
۲
Criciuma EC
Finished
۱۷:۳۰
Sampaio Correa-MA
۲
۱
Gremio RS
Finished
۰۱:۳۰
  Scotland Premiership
Celtic FC
۲
۱
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۴
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۵:۰۰
Aberdeen FC
۴
۱
Kilmarnock
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۰
۲
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۱
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Sharjah SCC
۳
۰
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas FC
۱
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
Al-Nasr
۰
۲
Al Wasl
inprogress
۱۹:۳۰
Dibba AL Fujairah
۱
۳
Ajman
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۲
۴
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
۰
۱
Newell's Old Boys
Finished
۰۴:۰۰
Tigre
۳
۰
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club
۴
۳
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
Central Cordoba De Santiago
۰
۰
Sarmiento
inprogress
۱۹:۳۰
Platense
۰
۰
Defensa y Justicia
inprogress
۱۹:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
inprogress
۲۱:۰۰
NK Osijek
۴
۱
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۸:۲۵
  Qatar Stars League Cup
Umm Salal
۲
۲
Al Sadd
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Ahli Doha
۲
۱
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۴۵
Al-Wakra
۰
۰
Al Sailiya
inprogress
۱۹:۴۵
  Turkey Super Lig
Adana Demirspor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۲۰:۳۰
Ankaragucu
۱
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۳۰
Kayserispor
۱
۲
Trabzonspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa SK
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۵:۰۰
  England Championship
Sheffield United FC
۱
۱
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۱
Millwall
Finished
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion FC
۲
۳
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
Sunderland
۰
۰
Preston North End FC
Finished
۱۷:۳۰
Reading
۳
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Rotherham United FC
۰
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Cardiff City FC
۱
۱
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
Bristol City FC
۱
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Coventry City FC
۱
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 1
Racing Club Strasbourg
۱
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Chungnam Asan
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۰۰
Seoul E-Land FC
۳
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۰:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Futebol Clube Vizela
۱
۰
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
Chaves
۰
۰
Estoril Praia
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland Super League
FC Basel
۲
۲
FC St. Gallen
inprogress
۱۹:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Venezuela Primera Division
Caracas FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
Estudiantes de Mérida
۳
۲
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۲:۴۵
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۱
۰
FC Edmonton
Finished
۰۵:۳۰
HFX Wanderers FC
-
-
Atletico Ottawa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۲
۳
Daegu FC
Finished
۰۸:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۳
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۰
۳
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
  Ecuador Serie A
Gualaceo SC
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۳۰
  Japan J2 League
Tokushima Vortis
۳
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۳:۰۰
Ventforet Kofu
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۳
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۰
  Panama Liga Prom
Union Cocle
۰
۲
Atletico Chiriqui Reserves
Finished
۰۰:۳۰
SD Atletico Nacional
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۱:۳۰
Potros Del Este Reserves
۲
۲
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۱
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۵
SK Rapid Wien
Finished
۱۸:۳۰
SC Austria Lustenau
۱
۳
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Puebla
۱
۲
Club America
Finished
۰۳:۳۰
FC Juarez
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۱
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۱۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۳
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۷:۳۰
PFK Turan Tovuz
۱
۳
FK Zira
Finished
۱۵:۰۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۳
۱
Alianza Petrolera
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Linares
۱
۱
AC Colina
Finished
۰۲:۰۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۲
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Palestino Santiago
-
-
Everton Vina del Mar
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Huachipato
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Tijuana (W)
۱
۰
Toluca (W)
Finished
۰۳:۳۰
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۱
Cruz Azul (W)
Finished
۰۱:۳۵
Tigres Uanl (W)
۲
۲
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
Unam Pumas (W)
۲
۰
Leon (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۰
New Mexico United
Finished
۰۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Bayern Munich U19
۱
۳
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۲:۳۰
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۲:۳۰
Hannover 96 U19
۲
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۲:۳۰
FC St. Pauli U19
۶
۰
Energie Cottbus U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayer Leverkusen U19
۱
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۲
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۲
۱
Bonner SC U19
Finished
۱۴:۳۰
RB Leipzig U19
۲
۱
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Augsburg U19
۲
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
VfB 03 Hilden U19
۲
۳
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Werder Bremen U19
۲
۳
Hamburger SV U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Freiburg U19
۰
۱
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۴:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۴
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
Deportivo Madryn
-
-
Sacachispas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Independiente Rivadavia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Villa Dalmine
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۰
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Norway Eliteserien
Tromso IL
۰
۱
Molde FK
Finished
۱۷:۳۰
Lillestrom SK
۱
۲
FK Bodo Glimt
inprogress
۱۹:۳۰
Valerenga IF Oslo
۴
۰
Stromsgodset IF
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Malmo FF
۰
۰
Hammarby IF
Finished
۱۶:۳۰
Degerfors IF
۳
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
-
-
SC FC Petrolul Ploiesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CS Dacia Mioveni
۲
۲
FC U Craiova 1948
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Inter Milan U19
۱
۱
Atalanta U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۳
۴
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Cagliari U19
۲
۱
Napoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Sampdoria U19
۱
۲
Frosinone U19
Finished
۱۶:۳۰
Cesena U19
۰
۰
Sassuolo U19
Finished
۱۶:۳۰
  Bolivia LFPB
Guabira Santa Cruz
۱
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۰۳:۳۰
  Romania Liga II
CSMS Iasi
۲
۰
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Selimbar
۱
۱
Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۲
۲
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
ACS Dumbravita
۱
۰
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۱:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۴
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۱
۱
FC Hansa Rostock
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli
-
-
FC Heidenheim 1846
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
-
-
Santos FC Sao Paulo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceara CE
-
-
America Mg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Tukums 2000
۱
۰
FK Auda
Finished
۱۳:۳۰
FK Liepaja
۵
۲
Spartaks Jurmala
Finished
۱۶:۳۰
Rigas Futbola Skola
۶
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۵:۳۰
  France Ligue 2
Stade Caen
۰
۱
Quevilly
inprogress
۲۰:۳۰
Dijon FCO
۰
۰
Le Havre AC
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique Nimes
۰
۰
Paris FC
inprogress
۲۰:۳۰
Chamois Niortais FC
۰
۰
EA Guingamp
inprogress
۲۰:۳۰
Valenciennes FC
۱
۱
FC Sochaux
inprogress
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
۲
۲
Grenoble Foot 38
Finished
۱۶:۳۰
Annecy FC
۰
۱
SC Bastia
inprogress
۲۰:۳۰
FC Metz
۱
۰
Pau FC
inprogress
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۱
SC Amiens
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
Tabor Sezana
Finished
۱۹:۰۰
NK Domzale
۲
۲
NS Mura
Finished
۱۶:۳۰
FC Koper
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Russia Premier League
FK Khimki
۱
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۴
FC Ural Yekaterinburg
inprogress
۱۹:۳۰
Gazovik Orenburg
۴
۱
PFK Sochi
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۴:۱۵
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۸
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۰۰
  Australia FFA Cup
Sydney United
۰
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
  Sweden Superettan
AFC Eskilstuna
۰
۱
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Ostersunds FK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
Orgryte IS
۴
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Landskrona Bois
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Super League
Kedah
۰
۱
Petaling Jaya City FC
Finished
۱۶:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۵
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
Terengganu
۲
۰
Sabah
Finished
۱۶:۳۰
Selangor FC
۵
۰
Melaka United
Finished
۱۶:۳۰
Sarawak
۱
۴
Pahang
Finished
۱۵:۴۵
  Poland Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۰
۰
KP Legia Warszawa
Finished
۱۹:۰۰
MKS Pogon Szczecin
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۳
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J3 League
Fujieda MYFC
۴
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۴
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Ingulets Petrove
۰
۱
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۳:۳۰
Metal Kharkiv
۱
۶
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Lviv
۰
۳
SC Dnipro-1
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3.Liga
SpVgg Bayreuth
۱
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۵:۳۰
SV Elversberg
۱
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۵:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۵
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg
۱
۰
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Saarbrucken
۲
۲
SC Freiburg II
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۰
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
Orebro Syrianska IF
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۴:۳۰
IFK Haninge
۰
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
Umea FC
۱
۳
Sandvikens IF
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۳
۳
Gefle IF
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Mirandes
۳
۳
Las Palmas
Finished
۱۷:۴۵
Racing Santander
۰
۰
Malaga CF
Finished
۱۷:۴۵
FC Andorra
۰
۱
Levante
inprogress
۲۰:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۲
۱
Navbahor
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Siheung Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۱
Hwaseong FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheongju City FC
۰
۱
Gimhae City
Finished
۱۳:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla
۰
۰
Närpes Kraft
Finished
۱۴:۳۰
OLS
۱
۲
OTP
Finished
۱۴:۳۰
Komeetat
۰
۴
VIFK Vaasa
Finished
۱۴:۳۰
GBK Kokkola
۲
۴
JS Hercules
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaajakoski
۱
۲
Jakobstads BK
Finished
۱۴:۳۰
KajHa
۲
۲
RoPS Rovaniemi
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Banik Ostrava U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۱:۳۰
Hradec Kralove U19
۲
۱
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۲
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Pardubice U19
۷
۲
Pribram U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۲
Slavia Prague U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۱
Dukla Praha U19
Finished
۱۵:۱۵
  Japan Nadeshiko League Women
Orca Kamogawa FC (W)
۳
۳
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Indonesia Liga 2
Persekat Kabupaten Tegal
۰
۱
Bekasi City
Finished
۱۱:۴۵
Persipal Palu BU
۰
۰
Putra Delta Sidoarjo
Finished
۱۰:۴۵
Persewar Waropen
۰
۰
Persipura Jayapura
Finished
۰۹:۴۵
Sulut United FC
۱
۰
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۰:۴۵
Nusantara United
۰
۱
PSCS Cilacap
Finished
۱۱:۴۵
Persegres Gresik United
۲
۰
PSIM Yogyakarta
Finished
۱۱:۴۵
Persipa Pati
۲
۰
Persikab Bandung
Finished
۱۱:۴۵
PSPS Riau
۰
۱
Karo United
Finished
۱۲:۰۰
Persiraja Aceh
۱
۰
Perserang Serang
Finished
۱۳:۰۰
PSKC Cimahi
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۴:۴۵
Persijap Jepara
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Ullern
۰
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۴:۳۰
Moss
۱
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۳
۲
Egersund IK
Finished
۱۵:۳۰
Oern-Horten
۲
۴
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۵:۳۰
FK Arendal
۵
۴
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
  England League One
Exeter City FC
۲
۲
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۳
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۲
Portsmouth
Finished
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۲
۰
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Burton Albion
۳
۲
Forest Green Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Fleetwood Town
۰
۱
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
Port Vale
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Bolton Wanderers
۲
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Cambridge United
۰
۲
Derby County
Finished
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۰
۱
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۲
۳
Peterborough United
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
Bohemians 1905
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۲
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
AC Sparta Praha
۰
۱
FC Hradec Kralove
inprogress
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۱
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
SC Bregenz
۲
۰
SC Rothis
Finished
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
۴
۴
FC Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
FC Egg
۳
۱
Admira Dornbirn
Finished
۱۸:۳۰
  Jordan Jordan League
Al-Faisaly
۱
۰
Al Hussein
inprogress
۲۱:۰۰
Al Wehdat
۳
۰
Al Salt
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Motorlet Praha
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۱:۴۵
FK Zbuzany 1953
۳
۱
Povltavska FA
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
FK Kraluv Dvur
۰
۱
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۱
۲
Loko Vltavin
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Karlovy Vary
۰
۲
FK Admira Praha
Finished
۱۷:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Chelsea FC U21
۲
۲
Leicester U21
Finished
۱۴:۳۰
Blackburn Rovers U21
۶
۱
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
FC Liverpool U21
۱
۱
Arsenal U21
Finished
۱۶:۳۰
West Ham Utd U21
۰
۱
Crystal Palace U21
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Aarhus Fremad
۲
۲
Skive IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Roskilde
۰
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF
۲
۲
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۴
۰
Brabrand IF
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
۰
۳
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Lowland League
Spartans
۶
۰
Dalbeattie Star
Finished
۱۷:۳۰
Edinburgh University
۱
۴
Broomhill
Finished
۱۷:۳۰
Cumbernauld Colts FC
۱
۳
Stirling University FC
Finished
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
۲
۲
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Gretna 2008
۲
۱
Tranent Juniors
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۴
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Breidablik (W)
۲
۳
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
IBV Vestmannaeyjar (W)
۳
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
KR Reykjavik (W)
۳
۲
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۷:۳۰
  England National League
Chesterfield
۱
۲
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Notts County
۳
۱
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۱
Maidstone Utd
inprogress
۱۹:۵۰
Oldham Athletic
۱
۲
Wrexham
Finished
۱۷:۳۰
Dorking Wanderers
۵
۱
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۷:۳۰
Barnet
۰
۵
York City FC
Finished
۱۷:۳۰
Gateshead
۱
۱
Eastleigh
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
۱
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Solihull Moors
۲
۲
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Halifax Town
۰
۴
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
Southend United
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۲
Wealdstone FC
Finished
۱۷:۳۰
  England League 2
Leyton Orient
۱
۲
Newport County FC
Finished
۱۷:۳۰
Rochdale
۱
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Crawley Town
۱
۲
Stevenage Borough
Finished
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۱
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Town
۱
۲
Northampton Town
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۵:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Carlisle United
۰
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Salford City
۱
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Gillingham
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stockport
۱
۱
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Kit-Go Pehcevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Teteks
۰
۲
ZFK Kamenica Sasa
Finished
۱۶:۳۰
FK Sloga 1934 Vinica
۰
۱
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga East
SV Stripfing/Weiden
۷
۰
ASK-BSC Bruck/Leitha
Finished
۱۸:۰۰
SR Donaufeld
۲
۰
SV Leobendorf
Finished
۱۸:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Raed Buraidah
۲
۱
Al Adalah
Finished
۱۹:۰۰
Dhamk
۲
۰
Al-Tai
Finished
۱۹:۰۰
Al-Wahda
-
-
Al-Ettifaq Dammam
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Khaleej
-
-
Al-Baten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Cyprus 1. Division
Apollon Limmassol FC
۱
۱
Pafos FC
inprogress
۱۹:۳۰
AEK Larnaca
۱
۰
Anorthosis Famagusta
inprogress
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۰
۱
Omonia FC Nicosia
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
FC Ards
۵
۲
Dergview
Finished
۱۷:۳۰
Loughgall
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۷:۳۰
Dundela
۲
۱
Newington FC
Finished
۱۷:۳۰
Annagh United
۲
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۷:۳۰
Knockbreda Parish
۱
۲
Ballinamallard United
Finished
۱۷:۳۰
Ballyclare
۱
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Tennis Borussia Berlin
۰
۳
Greifswalder FC
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۲
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Nordstrand
۶
۰
Grei
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۲
۳
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۶
۳
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Kjelsas II
۴
۱
Froya
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۱
۲
FCJ Blackbird
Finished
۱۳:۳۰
Roi United
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۵:۳۰
Korsnas FF
۲
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Kultsu
۲
۳
IPS Edustus
Finished
۱۴:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۱
۳
TiPS
Finished
۱۵:۳۰
HauPa
۴
۴
Tervarit
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۴
۲
Masku
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
  Myanmar National League
Yadanarbon
۱
۱
Shan United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Vietnam V-League
Lam Son Thanh Hoa
۲
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Nam Dinh
۲
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
TT Ha Noi
۵
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
  Croatia 1. HNL U19
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۲
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۳
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Gorica U19
۰
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۰۰
HNK Rijeka U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۷:۳۰
NK Osijek U19
۳
۳
NK Varazdin U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Istra 1961 U19
۲
۰
HNK Cibalia U19
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Atlantis FC Edustus
۴
۱
Peka
Finished
۱۴:۳۰
Jippo Joensuu
۱
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۴:۳۰
Kiffen
۰
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۴:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۳
Lahden Reipas
Finished
۱۴:۳۰
FC LaPa
۰
۲
NJS
Finished
۱۴:۳۰
Futura
۰
۱
PPJ Helsinki
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Musan Salama
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۰
VJS Vantaa
Finished
۱۴:۳۰
Tampere United
۰
۱
EPS
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo
۰
۶
Klubi 04
Finished
۱۴:۳۰
GrIFK Grankulla
۲
۰
FC Jazz Pori
Finished
۱۴:۳۰
HJS Akatemia
۱
۴
Ilves II
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
۰
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۵:۰۰
Chiangrai United FC
۱
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۰
Muang Thong United
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie B
AC Parma
۲
۱
Frosinone
Finished
۱۵:۳۰
Modena
۱
۰
Reggina
Finished
۱۵:۳۰
Palermo
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۵:۳۰
Cagliari
۱
۴
SSC Venezia
Finished
۱۵:۳۰
AC Perugia
۱
۳
Pisa
Finished
۱۷:۴۵
Cittadella
۰
۲
Ternana
Finished
۱۵:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۰
۲
Genoa
Finished
۱۵:۳۰
Bari
۶
۲
Brescia
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
Nykobing FC
۲
۳
SonderjyskE
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۴
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
-
-
SK Deinze
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Lommel United
۲
۱
RWD Molenbeek
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Cup
FH Hafnarfjordur
۱
۱
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۱
Hapoel Haifa
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۰
۰
Hapoel Hadera
inprogress
۱۹:۴۵
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Javor Ivanjica
۰
۲
FK Vozdovac
Finished
۱۸:۳۰
Napredak Krusevac
۳
۰
FK Kolubara
inprogress
۲۰:۳۰
FK Backa Topola
۲
۱
FK Radnik Surdulica
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division A
Oud-Heverlee Leuven
۰
۳
Union St.-Gilloise
Finished
۱۷:۳۰
KV Oostende
۱
۱
Racing Genk
inprogress
۱۹:۴۵
KVC Westerlo
۲
۰
Zulte-Waregem
inprogress
۱۹:۴۵
  Northern Ireland Premiership
Dungannon Swifts
۰
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
۴
۰
Newry City
Finished
۱۷:۳۰
Larne
۱
۰
Coleraine FC
inprogress
۲۰:۰۰
Carrick Rangers
۴
۳
Crusaders FC
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Premier League
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
Pontypridd Town
۳
۱
Caernarfon Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Flint Town United
۱
۱
Penybont
Finished
۱۷:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru North
Holywell
۲
۰
Penrhyncoch FC
Finished
۱۷:۰۰
Cefn Druids AFC
۳
۲
Llanidloes Town
Finished
۱۷:۰۰
Gresford Athletic
۰
۱
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
Buckley Town
۰
۱
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Colwyn Bay
۲
۱
Prestatyn Town
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga West
1. FC Koln II
۳
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۵:۳۰
SV Straelen
۱
۰
SC Wiedenbruck
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۳
۳
FC Bocholt 1900
Finished
۱۵:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۱
۳
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۰
SC Preussen Munster
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۱
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 1. Lig
Pendikspor
۳
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۳
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۰
Bodrumspor
inprogress
۱۹:۳۰
Altay SK Izmir
۰
۰
Eyupspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۰
۰
FC Homburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۰
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۰
FK Dukla Praha (W)
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec (W)
۶
۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo FC
۳
۰
Madura FC
Finished
۱۲:۰۰
Arema Malang
۲
۳
Persebaya Surabaya
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Betis (W)
۱
۲
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
CD Alaves (W)
۰
۴
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۰
۰
Valencia (W)
Finished
۱۷:۳۰
FC Barcelona (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
inprogress
۱۹:۴۵
  Italy Serie A Women
Fiorentina (W)
۲
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Milan (W)
۲
۱
Sampdoria (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۳
Znicz Pruszkow
Finished
۱۴:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۶:۳۰
Pogon Siedlce
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۶:۳۰
Motor Lublin
۰
۰
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
Gornik Polkowice
۰
۰
Radunia Stezyca
inprogress
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۰
۳
Saburtalo
Finished
۱۵:۰۰
FC Gagra
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۵:۰۰
FC Telavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  England FA Cup
Congleton Town
۱
۱
AFC Fylde
Finished
۱۵:۰۰
Gloucester City FC
۰
۱
Merthyr Town
Finished
۱۷:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۰
۱
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۷:۳۰
Stocksbridge PS
۲
۲
Ashington
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۴
۰
Nuneaton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City FC
۱
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۷:۳۰
Weymouth FC
۳
۰
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
۲
۲
Curzon Ashton
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۳
۰
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Worthing FC
۱
۲
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
South Shields
۵
۲
Marske Utd FC
Finished
۱۷:۳۰
Metropolitan Police FC
۱
۲
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Yate Town FC
۰
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۳
۰
AFC Sudbury
Finished
۱۷:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Worksop Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Kings Lynn
۶
۱
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Chorley
۰
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۷:۳۰
Hyde United FC
۱
۰
Darlington
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۳
۳
Biggleswade Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Swindon Supermarine
۱
۵
Farnborough FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Leganes B
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۸:۳۰
AD Alcorcon B
۰
۰
AD Union Adarve
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Varzim SC
۱
۰
Feirense
Finished
۱۶:۳۰
Oliveira Hospital
۲
۱
Estrela Amadora
Finished
۱۷:۳۰
CF Os Belenenses
۳
۱
SCU Torreense
inprogress
۱۹:۱۵
  United Arab Emirates Division 1
Al Urooba
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۶:۴۵
Fursan Hispania FC
۱
۲
Baynounah SC
Finished
۱۶:۵۰
Al-Ramms
۲
۱
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۴۵
  Scotland Championship
Ayr United
۰
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۵
۱
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Queen's Park
۱
۰
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Cove Rangers
۲
۰
Arbroath
Finished
۱۷:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۲
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U20 Championship
Cruz Azul U20
۱
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۷:۳۰
Atletico San Luis U20
۲
۲
Tigres U20
Finished
۱۷:۳۰
Monterrey U20
۳
۱
Pachuca U20
Finished
۱۷:۳۰
Atlas U20
۱
۰
Necaxa U20
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland League One
Dunfermline
۲
۲
Peterhead
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۱
۰
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Montrose
۱
۲
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Clyde FC
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۲
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۲
Stirling Albion
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۲
۴
Stenhousemuir
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۵
۱
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۰
Dumbarton
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۲
۰
Tallinna JK Legion
inprogress
۲۰:۰۰
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۵:۰۰
FC Kuressaare
۲
۲
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group B
US Pontedera 1912
۰
۲
Siena 1904
Finished
۱۹:۰۰
ASD Torres
۲
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Crotone
۱
۰
Juve Stabia
Finished
۱۹:۰۰
Messina
۱
۰
Giugliano
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Francavilla
۲
۱
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۹:۰۰
Audace Cerignola
۰
۱
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۹:۰۰
Viterbese
۱
۵
Latina Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Taranto Sport
۱
۰
Foggia
Finished
۱۹:۰۰
AZ Picerno ASD
۱
۲
AC Monopoli
Finished
۱۹:۰۰
Avellino
۲
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۹:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۴
Catanzaro
Finished
۱۹:۰۰
Pescara
۲
۲
ASD Nuova Monterosi
Finished
۱۹:۰۰
  Poland 1. Division
Stal Rzeszow
۳
۴
Resovia Rzeszow
Finished
۱۹:۰۰
Skra Czestochowa
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Gornik Leczna
-
-
GKS 71 Tychy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۱
۱
FK AS Trencin
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۳
۱
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۱
DAC Dunajska
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۰
۰
FK Igman Konjic
inprogress
۲۰:۳۰
FK Borac Banjaluka
۲
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۵:۳۰
FK Leotar Trebinj
۰
۱
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Claypole
-
-
General Lamadrid
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Liniers
-
-
El Porvenir
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Laferrere
-
-
Puerto Nuevo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Victoriano Arenas
-
-
Berazategui
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Slovakia 2. Liga
KFC Komarno
۱
۱
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۶:۳۰
Povazska Bystrica
۳
۳
FK Raca Bratislava
Finished
۱۶:۳۰
MFK Kosice
۱
۰
FK Dubnica
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
FC Slovan Rosice
۰
۱
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
Uhersky
۰
۰
FC Slovacko B
Finished
۱۶:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۱
۰
SK Hranice
Finished
۱۶:۳۰
FK Apos Blansko
۲
۱
Unicov
Finished
۱۶:۳۰
FK Hodonín
۲
۰
SFK Vrchovina
Finished
۱۶:۳۰
MFK Vitkovice
۱
۱
Fastav Zlin B
Finished
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۷:۰۰
  Russia FNL
FK Rubin Kazan
۱
۲
Arsenal Tula
Finished
۱۶:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۲
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۶:۳۰
FC Ufa
۰
۲
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۲:۱۵
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۱
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۴:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۰
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
PFC Kuban
۴
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۸:۳۰
Alania Vladikavkaz
۳
۱
YFK Shinnik Yaroslav
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece U19 Super League
Olympiacos FC U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۱:۳۰
PAS Giannina U19
۱
۰
Panaitolikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis U19
۰
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Samut Prakan City FC
۲
۱
Phrae United
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۱
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai FC
۲
۱
Krabi FC
Finished
۱۵:۰۰
Udon Thani FC
۳
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
  Philippines PFL
United City FC
۱
۰
Maharlika
Finished
۱۱:۳۰
Azkals DT
۰
۱
Kaya FC
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
North Bangkok University
۲
۰
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۲
۱
Inter Turku U20
Finished
۱۲:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۴
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
KS Blonianka Blonie
۳
۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Ostroda
۰
۴
Unia Skierniewice
Finished
۱۶:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۱
Legionovia Legionowo
Finished
۱۷:۳۰
Bron Radom
۴
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۷:۳۰
Ursus Warsawa
۲
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۳۰
  Austria 2. Liga
SK Rapid Wien II
۰
۱
SV Lafnitz
Finished
۱۶:۰۰
Grazer AK 1902
۱
۱
SK Sturm Graz II
Finished
۱۶:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۳
۱
FC Liefering
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Kfum Kobenhavn
۳
۳
Naestved BK II
Finished
۱۳:۳۰
Frederikssund IK
-
-
Skjold
Finished
۱۴:۳۰
Allerod FK
-
-
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۴:۳۰
BK Avarta
-
-
Slagelse
Finished
۱۴:۳۰
Herlev IF
۳
۵
VB 1968
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۱
۲
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۴:۳۰
Pyunik Yerevan
۵
۱
Alashkert
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
Ordabasy Shymkent
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۵:۳۰
FC Taraz
۰
۱
Maktaaral FC
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Vanesrborgs IF
۱
۶
GAIS
Finished
۱۴:۳۰
Angelholms FF
۱
۲
Åtvidabergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۲
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
Tvaakers IF
۰
۰
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Lindome GIF
۲
۱
IFK Malmo FK
Finished
۱۷:۳۰
Ljungskile SK
۲
۳
Torns IF
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Ykkonen
Japs
۱
۳
FF Jaro
Finished
۱۵:۳۰
PIF Parainen
۱
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PK-35
۱
۰
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۱
۶
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۶:۰۰
FC Lisse
۲
۱
OFC Oostzaan
Finished
۱۶:۰۰
Katwijk
۲
۰
Tielse EC
Finished
۱۷:۰۰
Noordwijk
۱
۱
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
Koninklijke HFC
۲
۰
IJsselmeervogels
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۰
۴
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Amsterdam FC
Finished
۱۶:۳۰
Volendam Reserves
۰
۱
Scheveningen
Finished
۱۶:۳۰
Jong Sparta Rotterdam
۳
۱
De Treffers
Finished
۱۸:۳۰
  France Division 1 Women
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris FC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fleury 91 FC (W)
۱
۱
Soyaux Asj (W)
Finished
۱۶:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Stade Reims (W)
۳
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۴
۰
Kisvarda FC
Finished
۱۶:۰۰
Budapest Vasas SC
۰
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۲۱:۰۰
Debreceni VSC
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera B
Tigres FC
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۲:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
SC Cham
۱
۳
Rapperswil Jona
Finished
۱۷:۳۰
FC Baden
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۵
۱
Zurich II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bulle
۳
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Stade Nyonnais
۲
۱
Chiasso
Finished
۱۸:۳۰
SC Kriens
-
-
FC Bavois
inprogress
۱۹:۰۰
  England Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
۴
۱
Barwell FC
Finished
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۲
۴
Stourbridge FC
Finished
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۵
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Redditch United FC
۴
۲
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Kings Langley FC
۲
۵
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۷:۳۰
Hednesford Town
۵
۰
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Primorje Ajdovscina
۲
۲
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
NK Fuzinar Ravne
۲
۱
NK Nafta Lendava
Finished
۱۷:۰۰
NK Bilje
۳
۵
Krsko
Finished
۱۷:۰۰
NK Roltek Dob
۱
۴
ND Ilirija
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Offenburger FV
۰
۶
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۷:۰۰
FV Ravensburg
۳
۱
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۵:۳۰
Goeppinger SV
۴
۱
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۵:۳۰
Neckarsulm Sport Union
۱
۰
Freiburger FC
Finished
۱۵:۳۰
SV Oberachern
۱
۴
TSG Backnang
Finished
۱۷:۰۰
FSV Hollenbach
۲
۰
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Jarun
۲
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۷:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۰
۰
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۰۰
Vukovar 1991
۱
۱
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۱۷:۰۰
  Israel National League U19
Hapoel Ramat Gan U19
۱
۲
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۶:۲۰
Maccabi Netanya U19
۱
۲
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۶:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۷:۱۰
Hapoel Raanana U19
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۷:۴۵
  South Africa MTN Cup 8
Orlando Pirates FC
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
MSK Namestovo
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۶:۳۰
FK Spisska Nova Ves
۳
۰
Slovan Giraltovce
Finished
۱۶:۳۰
Partizan Bardejov
۰
۰
Slavia TU Kosice
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Forsbacka IK
۰
۳
IFK Stocksund
Finished
۱۶:۳۰
Hudiksvalls Forenade
-
-
FC Gute
Finished
۱۴:۰۰
Skiljebo SK
۳
۱
Kungsangens IF
Finished
۱۵:۳۰
  San Marino Campionato
Domagnano
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۶:۳۰
SS Virtus
۱
۱
AC Libertas
Finished
۱۶:۳۰
Fiorita
۲
۰
SS Cosmos
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Anagennisi Deryneia
۰
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Digenis Ypsonas
۱
۰
Ayia Napa
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۲
۱
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal U19 Championship
Porto U19
۲
۰
Boavista U19
Finished
۱۷:۳۰
Famalicao U19
۲
۳
Rio Ave U19
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Elverum
۳
۰
FK Toten
Finished
۱۷:۳۰
Lillehammer
۳
۳
Volda
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۵
۰
Spjelkavik
Finished
۱۷:۰۰
Aalesund FK II
۲
۱
Honefoss BK
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۱
Union Sur Yaiza
inprogress
۱۹:۳۰
CD Santa Ursula
۱
۰
UD Tamaraceite
Finished
۱۹:۰۰
UD Ibarra
۱
۲
Panaderia Pulido
inprogress
۱۹:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
-
-
Tenerife B
inprogress
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Hartley Wintney
۰
۱
Truro City FC
Finished
۱۷:۳۰
Dorchester Town FC
۳
۲
Harrow Borough FC
Finished
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۲
۰
North Leigh FC
Finished
۱۷:۳۰
Beaconsfield Town
۰
۲
Poole Town F.C
Finished
۱۷:۳۰
Chesham United FC
۳
۰
Tiverton Town FC
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
BATE Borisov
۱
۱
Torpedo Zhodino
Finished
۱۷:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۲
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Minsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Astorga CF
۴
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۸:۳۰
Ponferradina B
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۱۵
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Merida
۲
۰
Pontevedra
Finished
۱۸:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۲
Linares Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Rayo Majadahonda
Finished
۱۸:۳۰
CD Badajoz
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Patacona FC
Finished
۱۸:۳۰
  Kuwait Premier League
Al Tadamon
۱
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Arabi Kuwait
۰
۰
Al-Jahra
inprogress
۲۰:۵۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CF Intercity
۱
۲
UE Cornella
Finished
۱۸:۳۰
UD Logrones
۳
۰
CE Sabadell
inprogress
۱۹:۳۰
Real Murcia
۱
۱
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
  Malta Premier League
Santa Lucia F.C.
۱
۳
Gudja United
Finished
۱۸:۴۵
Zebbug Rangers FC
۰
۳
Marsaxlokk
Finished
۱۸:۴۵
Mosta FC
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۶:۳۰
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Floriana FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
۰
۰
Levadiakos
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Caudal Deportivo de Mieres
۱
۰
UD Llanera
inprogress
۲۰:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KFC Dessel Sport
۰
۰
KVK Ninove
inprogress
۲۱:۰۰
KVV Thes Sport
۰
۰
Oud Heverlee Leuven II
inprogress
۲۱:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Manta FC
-
-
Buhos ULVR F.C.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
El Nacional Quito
۱
۱
Indepiendente Juniors
inprogress
۱۹:۱۵
  Argentina Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
-
-
Canuelas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
Club Atletico Acassuso
Finished
۰۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
FC Djursland
۰
۷
Aarhus Fremad II
Finished
۱۶:۳۰
Viby IF
-
-
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Odder IGF
۵
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۱
۳
Vejgaard
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Assyriska BK
۳
۲
Hoganas BK
Finished
۱۴:۳۰
Ullareds IK
۱
۲
Hittarps IK
Finished
۱۵:۰۰
Sävedalens IF
۶
۲
Tolo IF
Finished
۱۵:۰۰
Husqvarna FF
۲
۳
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
۰
۱
Ankaraspor
Finished
۱۶:۰۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Amedspor SK
inprogress
۱۹:۳۰
Bursaspor
۰
۲
Kasimpasa Erokspor
inprogress
۱۹:۳۰
Somaspor
۰
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۶:۰۰
Arnavutkoy
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۶:۰۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۱
۰
Duzcespor
inprogress
۱۹:۳۰
Isparta 32 Spor
۰
۰
24 Erzincanspor
inprogress
۱۹:۳۰
Batman Petrolspor
۲
۰
Eylul Belediye Sivas
inprogress
۱۹:۳۰
Sanliurfaspor
۲
۰
Bayburt Ozel Idarespor
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark 3rd Division
Oureskolernes BK
۰
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۴
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Ishoj
۱
۴
Middelfart
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۲
۳
AB Tarnby
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
FC Kilia Kiel
-
-
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Pansdorf
۱
۱
Oldenburger SV
Finished
۱۵:۳۰
SV Todesfelde
۳
۱
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
SV Frisia 03
۲
۲
TSV Bordesholm
Finished
۱۷:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۳
۳
Dornbreite
Finished
۱۸:۳۰
  Guatemala Primera Division
Mictlán
۲
۱
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۵:۳۰
CSD Comunicaciones B
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
SFC Opava 2
۱
۲
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
Fk Arsenal Ceska Lipa
۱
۰
SK Kladno
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۷
SK Mondi Steti
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Kansanshi Dynamos
۲
۰
Green Eagles
Finished
۱۴:۳۰
NAPSA Stars FC
۳
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۲
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۴:۳۰
Rostocker FC
۲
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Drita Gjilan
۲
۱
KF Drenica Skenderaj
Finished
۱۴:۳۰
KF Llapi Podujeve
۱
۱
FC Malisheva
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda Premier League
Blacks Power
۰
۵
Bul FC
Finished
۱۴:۳۰
Maroons FC
۵
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Express SC
Finished
۱۶:۳۰
URA FC
۰
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Ahlafors IF
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۴:۳۰
Herrestads AIF
۲
۰
IK Gauthiod
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Nordvarmland FF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kumla FK
۳
۱
Lidkopings FK
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Koln (W)
۴
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۴:۳۱
  Belgium Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۳
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۳
۱
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۷:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۷
OH Leuven (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
SC Kitzbuhel
۰
۱
Reichenau
Finished
۱۵:۰۰
SC Imst
۴
۴
Schwaz
Finished
۱۷:۳۰
FC Kufstein
۲
۴
SV Fugen
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
KS Lublinianka
۳
۰
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۵:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Unia Tarnow
۰
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۴:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۰
۱
LKS Lagow
Finished
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
KTS-K Luzino
۱
۱
Gryf Slupsk
Finished
۱۲:۳۰
LKS Drama Zbroslawice
۲
۰
Przemsza Siewierz
Finished
۱۲:۳۰
Rozwoj Katowice
۴
۰
KS Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec II
۲
۲
Victoria Czestochowa
Finished
۱۲:۳۰
Wislanie Jaskowice
۳
۲
LKS Luban Maniowy
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tabasalu Charma
۷
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۵:۳۰
Tartu Kalev
۱
۰
Raplamaa JK
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۵
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Vindbjart FK Vennesla
۶
۲
Uraedd FK
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۵:۳۰
Randesund
۱
۳
Halsen
Finished
۱۵:۳۰
IF Fram Larvik
۲
۱
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۳
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
Stiinta Miroslava
۳
۱
FC Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۵:۳۰
ACS Foresta Suceava
۲
۰
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
Acs Bucovina Radauti
۱
۲
ACS Somuz Falticeni
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Skelleftea FF
-
-
Umea FC Academy
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۴
۲
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
Ytterhogdals IK
۱
۲
Storfors AIK
Finished
۱۳:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۲
۱
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Bodens BK
۲
۱
Bergnasets AIK
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۳
۲
Sund IF
Finished
۱۵:۳۰
Sandviks IK
۴
۱
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Kickers Emden
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۵:۳۰
Weiche Flensburg 08
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۵:۰۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۲
۱
Floya
Finished
۱۵:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۱
۰
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۲
۴
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
FFC Frankfurt II (W)
۳
۲
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Aumund-Vegesack
۲
۴
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
BTS Neustadt
۲
۳
OSC Bremerhaven
Finished
۱۴:۳۰
Brinkumer SV
۰
۳
Schwachhausen
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۳
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۱
Blumenthaler SV
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Ariana FC
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
Nosaby IF
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۵:۳۰
Rappe GOIF
۲
۱
Eslovs BK
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Ankara Demirspor
۲
۰
Pazarspor
Finished
۱۵:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۲
Hekimoglu Trabzon
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۵
1928 Bucaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sariyer GK
۱
۲
Kirklarelispor
Finished
۱۶:۰۰
Kocaelispor
۳
۰
Balikesirspor
Finished
۱۶:۰۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Adiyamanspor
Finished
۱۶:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۱
Zonguldak Komurspor
inprogress
۱۹:۳۰
Iskenderun
۱
۰
Vanspor FK
inprogress
۱۹:۳۰
  North Macedonia First League
Makedonija GjP
۱
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
۱
۳
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۶
۰
ONS Oulu (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Highland League
Inverurie Loco Works
۰
۱
Brechin City
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Club Cipolletti
۱
۲
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۱
۲
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
Fc Merani Tbilisi
۰
۴
Spaeri
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division Women
Medkila (W)
۲
۴
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Gibraltar National League
Mons Calpe SC
۱
۲
Lynx FC
Finished
۱۷:۳۰
Lincoln FC
۲
۰
Manchester 62 FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Wettswil-Bonstetten
۳
۰
FC Weesen
Finished
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Tuggen
Finished
۱۸:۳۰
  England National League North
Leamington FC
۲
۲
AFC Telford United
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۴
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۷:۳۰
  England Northern Premier League
Guiseley
۱
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۱
۰
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Lancaster City
۱
۱
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
۲
۰
Liversedge
Finished
۱۷:۳۰
Atherton Collieries
۲
۰
Ashton United
Finished
۱۷:۳۰
Matlock Town
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۷:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۰
۳
Morpeth Town
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Marine
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Beti Onak
۱
۰
CD Cortes
Finished
۱۷:۳۰
CF Ardoi
۱
۱
Valle de Egues
Finished
۱۸:۰۰
Avance Ezcabarte
۴
۱
CD Subiza
Finished
۱۸:۰۰
Burlades
-
-
CD Pamplona
inprogress
۱۹:۱۵
  Croatia 3. HNL
NK Jadran LP
۵
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Regionalliga Salzburg
SV Grodig
۱
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۱۷:۳۰
SV Austria Salzburg
۵
۰
TSV St. Johann
Finished
۱۷:۳۰
Hallein
۱
۱
SV Kuchl
Finished
۱۷:۳۰
SK Bischofshofen
۳
۱
USK Anif
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Espanyol B
۱
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۷:۳۰
Saguntino
۰
۰
CF Badalona
Finished
۱۹:۰۰
Valencia CF B
۲
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
inprogress
۱۹:۳۰
  England Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۰
۰
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۷:۳۰
Canvey Island FC
۳
۲
Bognor Regis Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Bowers & Pitsea
۰
۰
Horsham FC
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۳
۱
Margate FC
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۲
TB Tvoroyri
Finished
۱۷:۳۰
Undrið FF
-
-
HB Torshavn II
inprogress
۱۹:۳۰
NSI Runavik II
-
-
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
inprogress
۱۹:۳۰
  South Africa 1st Division
Pretoria Callies
۲
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru South
Trefelin
۳
۱
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۰
۳
Afan Lido Port Talbot
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Omarska
۲
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۷:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۳
۱
FK Laktasi
Finished
۱۷:۰۰
FK Zvijezda 09
۵
۱
FK Drina Zvornik
Finished
۱۷:۰۰
FK Slavija Sarajevo
۳
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۰۰
FK Modrica
۰
۰
Famos Vojkovici
Finished
۱۷:۰۰
Sloboda Mrkonjic Grad
۰
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۷:۰۰
FK Podrinje
۱
۲
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
HNK Tomislav
۳
۳
FK Radnicki Lukavac
Finished
۱۷:۰۰
NK Bratstvo Gracanica
۳
۱
NK Travnik
Finished
۱۷:۰۰
Tosk Tesanj
۰
۰
NK Jedinstvo Bihac
Finished
۱۷:۰۰
Buducnost Banovici
۱
۰
Radnik Hadzici
Finished
۱۷:۰۰
GOSK Gabela
۲
۰
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۷:۰۰
FK Rudar Kakanj
۱
۰
Stupcanica Olovo
Finished
۱۷:۰۰
FK Gorazde
۱
۱
Vis Simm-Bau
Finished
۱۷:۰۰
Gradina Srebrenik
۱
۰
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Namungo FC
۰
۰
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۰
۱
KS Kukesi
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
SD Torina
۰
۱
Castro
Finished
۱۷:۴۵
UM Escobedo
۳
۱
SDA Albericia
Finished
۱۸:۳۰
UD Samano
۲
۱
UC Cartes
Finished
۱۸:۳۰
Solares
۱
۱
SD Revilla
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Dartford FC
۲
۰
Hungerford Town
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cartaya
۱
۱
CD Ciudad de Lucena
inprogress
۱۹:۳۰
Bollullos CF
۲
۱
AD Ceuta FC B
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۰
۲
Ourense CF
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia 1. Liga
Valmiera FC II
۴
۱
AFA Olaine
Finished
۱۶:۳۰
FK Rezekne/Bjss
۵
۲
FK Smiltene
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Olympique de Safi
۰
۰
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۰:۴۵
  Austria Regionalliga Middle
St. Anna
۱
۰
DSV Leoben
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Club Fundadores
۰
۰
Inter Queretaro II
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Hidalguense
۰
۰
Cefor Chaco Giménez
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۱
۱
Atletico Porcuna CF
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
CD Estradense
۲
۰
Deportivo Fabril
inprogress
۲۰:۰۰
Club Rapido de Bouzas
۰
۰
CD Barco
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
۰
۳
Ciudad de Murcia
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Manchego Ciudad Real CF
۲
۰
Quintanar Rey
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group C
Toulon Var
۰
۱
Jura Sud Foot
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Ales
۰
۰
RC Grasse
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC Basel (W)
۱
۲
Servette Chenois (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Manacor
۱
۰
CE Mercadal
Finished
۱۸:۰۰
Santanyi
۳
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۰۰
PE Sant Jordi
۲
۲
Constancia
Finished
۱۸:۳۰
UD Collerense
۱
۳
CD Llosetense
Finished
۱۹:۰۰
  Morocco Botola 2
Raja Beni Mellal
۰
۱
Olympique Dcheira
inprogress
۱۹:۳۰
Ittihad Khemisset
۰
۱
Renaissance Zemamra
inprogress
۱۹:۳۰
  Palestine West Bank League
Shabab Alsamu
۰
۰
Jabal Al Mukaber
inprogress
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
۱
۱
Club Omnisports Korhogo
Finished
۱۹:۰۰
Stella Club d Adjame
-
-
ASI d'Abengourou
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  France National 2, Group B
Reims II
۱
۳
Metz II
Finished
۱۸:۳۰
Haguenau
۰
۱
ASM Belfort
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group A
Rennes II
۱
۲
St Pryve St Hilaire
Finished
۱۸:۳۰
Blois Foot 41
۲
۳
Caen II
inprogress
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۱
Chateaubriant
inprogress
۱۹:۳۰
Rouen
۴
۱
US St. Malo
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group D
GOAL FC
۱
۱
Andrezieux
Finished
۱۸:۳۰
Vierzon
۱
۲
FC Nantes B
inprogress
۱۹:۳۰
FC Chamalieres
۲
۰
Bourge Foot 18
inprogress
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
۰
۰
Angers II
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Correcaminos II
۲
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۱۸:۳۰
Leones Negros UDG II
۰
۱
Tritones Vallarta MFC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
SD Beasain
۱
۰
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
Racing Rioja
۲
۱
Deportivo Alaves B
inprogress
۲۰:۳۰
Arnedo
-
-
AD San Juan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Algeria Ligue 2
AS Ain M'lila
۲
۰
US Chaouia
Finished
۱۸:۳۰
JS Bordj Menaiel
۰
۰
AS Khroub
Finished
۱۸:۳۰
CA Batna
۱
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۸:۳۰
NRB Telaghema
۱
۰
RB Ouargla
Finished
۱۸:۳۰
USM Annaba
۱
۰
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۱
۱
MC El Eulma
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۲
۲
San Ignacio
Finished
۱۸:۰۰
Urduliz FT
۱
۰
Lagun Onak
Finished
۱۸:۳۰
Anaitasuna
۴
۴
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۸:۳۰
SD Deusto
۱
۱
CD Vitoria
inprogress
۱۹:۱۵
SCD Durango
۰
۱
Club Portugalete
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Paderborn 07 II
۱
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Viitorul Daesti
۱
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Jaish
۰
۰
Tishreen
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Avangard Kursk
۰
۰
FC Sakhalinets
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Zenit Izhevsk
۲
۰
Khimik Vurnary
Finished
۱۴:۳۰
FC Tyumen
۲
۲
Ural-D Yekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Ekranas
۱
۲
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۴:۳۰
FC Garliava
۲
۰
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Otterup B og IK
-
-
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
Tarup-Paarup IF
۳
۰
Varde
Finished
۱۴:۳۰
OKS
-
-
B 1909
Finished
۱۴:۳۰
Hedensted IF
۱
۲
Marienlyst
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark U19 Ligaen
Brondby U19
۴
۲
Aalborg U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Midtjylland U19
۸
۰
Esbjerg U19
Finished
۱۴:۳۰
Silkeborg U19
۲
۱
AGF/Viby U19
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus 1. Division
FK Osipovichy
۰
۴
FC Smorgon
Finished
۱۳:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۱
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۵:۲۰
FC Lida
۰
۰
Ostrovets
Finished
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۲
Baltyk Gdynia
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Kleczew
-
-
Vineta Wolin
Finished
۱۴:۳۰
Blekitni Stargard
۳
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۴:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۲
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۵:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۲
Jarota Jarocin
Finished
۱۵:۳۰
Stolem Gniewino
۴
۱
Unia Swarzedz
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia Grudziadz
۱
۳
Starogard Gdanski
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopian Medhin
-
-
Kedus Giorgis
Finished
۱۳:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Sidama Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۱
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow II
۰
۱
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۰۰
Stal Brzeg
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۶:۳۰
Lechia Zielona Gora
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Nysa
۰
۳
Sleza Wroclaw
Finished
۱۶:۳۰
KS Stilon Gorzow Wlkp
۰
۰
Miedz Legnica ll
Finished
۱۷:۰۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۲
Warta Gorzow
Finished
۱۷:۳۰
MKS Kluczbork
۰
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۰
۳
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
FK Gomel Reserves
۱
۲
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
GVI
۱
۱
Goerslev IF
Finished
۱۳:۳۰
B 1908
۰
۳
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Taarnby FF
۳
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۵:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Zimbru Chisinau
۲
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۳۰
FC Milsami Orhei
۱
۰
CSF Balti
Finished
۱۸:۳۰
  Poland Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
Korona Kielce U19
۲
۴
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok U19
۱
۳
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Perugia U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۳
۰
Cittadella U19
Finished
۱۵:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
Pordenone U19
۱
۰
Padova U19
Finished
۱۶:۳۰
Ternana U19
۰
۲
AC Pisa U19
Finished
۱۶:۳۰
Reggina U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Venezia FC U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۶:۳۰
Ascoli U19
-
-
Crotone U19
Finished
۱۶:۳۰
Imolese U19
۰
۰
Pescara U19
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۲
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Flora Tallinn (W)
۱۱
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۲:۳۰
JK Tammeka Tartu (W)
۲
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Premier League
Boeung Ket FC
۱
۲
Angkor Tiger
Finished
۱۲:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۵:۰۰
Naga World FC
۲
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۵:۰۰
Phnom Penh Crown
۲
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۱
۱
FK Prepere
Finished
۱۱:۴۵
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Sokol Zivanice
Finished
۱۷:۳۰
Slovan Velvary
۵
۲
FK Usti nad Labem
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
Prostejov
۰
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۷:۳۰
SK Lisen
۱
۲
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۲
۲
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Marumo Gallants Reserves
۰
۱
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Japan WE League Cup Women
NTV Beleza (W)
۳
۴
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Canberra Olympic (W)
۴
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SC Freital
۰
۲
Eilenburg
Finished
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۳
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۵:۳۰
FC Grimma
۰
۰
VfB 1921 Krieschow
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۵:۳۰
SG Union Sandersdorf
۱
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۵:۳۰
SV 1890 Westerhausen
۱
۱
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۳
۰
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Steinkjer
۱
۱
Melhus IL
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۱
۰
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۰
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
CS Ocna Mures
۰
۰
CS Sanatatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
۲
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۶:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۵
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۶:۳۰
FK Decic Tuzi
۳
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۷:۳۰
OFK Petrovac
۱
۲
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Coimbra EC U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Torpedo Vladimir
۲
۲
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۶:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۰
FC Tver
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Vital'O FC
۱
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
Hadamar
۱
۰
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۴
۰
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۳
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۳
Concordia Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Marines FC
۲
۳
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Kiyovu Sport
۱
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۲
۳
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Albinoleffe
۱
۱
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۰
۲
Al Hikma Beirut
Finished
۱۶:۰۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۲
۰
Istres U19
Finished
۱۶:۰۰
Montpellier U19
۱
۱
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۰
۰
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۱
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۶:۳۰
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۴
۲
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۷:۰۰
SV Morlautern
۳
۲
FSV Jagersburg
Finished
۱۷:۰۰
Kirchberg 1909
۳
۲
Sportfreunde Eisbachtal
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۳
۵
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Nykopings BIS
۵
۱
IFK Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
SV Vols
۳
۰
Oberperfuss
Finished
۱۵:۳۰
ASKO Gmund
۱
۲
Spittal
Finished
۱۶:۰۰
SC Bad Sauerbrunn
۵
۵
FC Deutschkreutz
Finished
۱۸:۳۰
UFC Markt Allhau
۰
۴
Oberwart
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۳
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Bjarg
۱
۴
Sola
Finished
۱۵:۳۰
IL Brodd
۱
۲
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۱
۴
Fana IL Nesttun
Finished
۱۶:۰۰
Bremnes
۵
۰
Akra IL
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۳
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۲
۲
Lysekloster
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
CSM Victoria Carei
۱
۳
Minerul Ocna Dej
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
۴
۰
Farul Constanta II
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۰
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
Acs Kids Tampa Brasov
۲
۰
Sepsi II
Finished
۱۵:۳۰
CSO Plopeni
۰
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۰
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Kjelsas Oslo
۱
۱
Levanger FK
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۳
۰
Frigg
Finished
۱۷:۳۰
Gjovik-Lyn
۲
۰
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Progresul Pecica
۴
۱
ACS Ineu
Finished
۱۵:۳۰
CSM Scolar Resita
۱
۲
Pobeda Star Binov
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
Vointa Lupac
۱
۰
CS Jiul Petrosani
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
Lietava Jonava
۰
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۱
Siauliai FA
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
-
-
Serra Macaense FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
-
-
Duque de Caxias (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید